• info@passco.com.tr

Kurumsal

Yol Güvenlik Sistemleri üzerine faaliyetlerini Almanya Siegen merkezli yürüten PASSCO Germany ile birlikte 2016 yılında kurduğumuz şirketimiz, özellikle ülkemiz ve çevre coğrafyadaki "performansa dayalı otokorkuluk sistemleri" ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Ayrıca geleneksel otokorkuluk sistemleri(TL-SP), proje bazlı sistemler (aydınlatma sistemleri koruma bariyerleri, otopark bariyerleri, lojistik yükleme boşaltma alanları için bariyerler) ile de farklılık yaratmak ta diğer hedeflerimiz arasındadır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek ülkemiz için katma değeri yüksek ürün ve sistemlerin pazara adaptasyonunu sağlamayı hedeflemekteyiz.(Hibrit Aydınlatma sistemleri vb.)

PASS+CO’nun sektörel tecrübesi ve ekibimizin de engin deneyimiyle çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz.

  • VİZYONUMUZ

Müşteri beklenti ve isteklerine önem veren bir firma olarak, teknoloji imkânlarımızı tecrübemiz ile birleştirerek kaliteli, ekonomik ve sürdürülebilir hizmetlerimizle sektörde mühendislik yaklaşımımızı kalıcı hale getirmek.

  • MİSYONUMUZ;

Müşteri odaklı çalışma sistemiyle, üretim ve de hizmette kaliteyi ve zamanın da teslimatı esas alan, güvenilir ve tercih edilir bir otokorkuluk firması olarak; sürdürülebilir yol güvenliği ve trafikte kazaların minimize edilmesine katkı sağlamak.